• پهلوان امين مردم و جامعه است؛ پهلوان و جوانمرد، دشمن ظالم و ياور مظلوم است.

نتایج آزمون ورودی کلاس مربیگری درجه ۱ پرورش اندام

  • نتایج آزمون ورودی کلاس مربیگری درجه ۱ پرورش اندام اعلام گردید :

    دکتر نصیرزاده از اعلام قبولی ۴۵ نفر از متقاضیان جهت حضور در کلاس مربیگری درجه  یک پرورش اندام خبرداد و عنوان کرد کلاس عمومی مربیگری درجه یک از تاریخ ۷/۷/۹۴ لغایت ۹/۷/۹۴ به مدت ۳ روز برگزار و کلاس های تخصصی از تاریخ شنبه ۱۱ مهرماه الی ۱۴ مهر ماه برگزار می گردد .

    رئیس کمیته آموزش فدراسیون درخصوص افرادی که در آزمون ورودی موفق به کسب نمره قبولی نگردیده اند عنوان کرد با توجه به پیشنهاد شورای آموزش و تائید ریاست محترم فدراسیون مقرر گردید افرادی که نتوانسته اند در آزمون معدل قبولی را کسب کنند در دو درس که کمترین نمره را بدست آورده اند مجدداً صبح روز ۷/۷/۹۴ از آنها آزمون مجدد گرفته  شود . لذا متقاضیان برای اطلاع از دروس که باستی مجدداً قبل از حضور در کلاس عمومی درجه یک آزمون دهند می توانند با دریافت فایل پیوست اطلاع حاصل فرمایند.

    نصیرزاده درخصوص حضور در کلاس ها عمومی خاطر نشان کرد حضور در کلاس های عمومی برای کسانی که کارت مربیگری درجه یک از فدراسیون وزنه بردای کسب کرده اند ، یا کارت مربیگری درجه یک از سایر فدراسیون ها و یا مدرک کارشناس تربیت بدنی در صورت ارائه مدرکی دال بر این موارد اجباری نیست ولی برای سایر متقاضیان اجباری و در صورت عدم حضور در کلاس های عمومی به منزله انصراف از دوره می باشد.

    وی افزود که این اولین دوره مربیگری درجه یک پرورش اندام است که توسط فدراسیون پرورش اندام به صورت رسمی برگزار می گردد و کلیه افرادی که کارت مربیگری درجه یک پرورش اندام از فدراسیون وزنه برداری گرفته اند بایستی در این دوره حضور داشته باشند تا کارت آنان تعویض گردد در غیر این صورت کارت درجه یک آنان از درجه اعتبار ساقط خواهد بود .

    دبیرشورای سیاستگذاری آموزش فدراسیون درخصوص کیفیت موارد آموزشی دراین دوره گفت سعی شده است از بهترین مدرسین کشور دراین دوره استفاده گردد و مباحث به صورت تخصصی تدریس گردد .

    علاقمندان می توانند جهت دریافت جزئیات برنامه کلاس و نام مدرسین  به سایت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام   www.iranbbf.ir   مراجعه فرمایند.

    اسامی قبول شدگان در آزمون  ورودی کلاس مربیگری درجه یک

    ردیف نام و نام خانوادگی استان نتیجه ر نام و نام خانوادگی استان نتیجه
    ۱ روح اله قیصری فارس قبول ۲۴ سید مسلم اسد پور فارس قبول
    ۲ محمد سنجری تهران قبول ۲۵ مهدی ارزشمند فارس قبول
    ۳ مرتضی شاملو تهران قبول ۲۶ مسعود شول کرمان قبول
    ۴ حمیدرضا اسماعیل زاده تهران قبول ۲۷ طیب گوگیرچگینی گیلان قبول
    ۵ علیرضا فرزاد کرمان قبول ۲۸ منصور بیات مرکزی قبول
    ۶ پیمان خسروی پور تهران قبول ۲۹ سید ابوریحان کمانی فارس قبول
    ۷ سامان صمیمیان طهرانی تهران قبول ۳۰ عبداله حسن زاده فارس قبول
    ۸ مصطفی با مهر تهران قبول ۳۱ رضا زمانی تهران قبول
    ۹ احمد علی قادری تهران قبول ۳۲ حمیدرضا اعتمادی کرمان قبول
    ۱۰ مهدی گودرزی تهران قبول ۳۳ جمشید نیلا مرکزی قبول
    ۱۱ شاهین عسگرپور تهران قبول ۳۴ مسعود طاهری تهران قبول
    ۱۲ علیرضا جانقربان اصفهان قبول ۳۵ علیرضا زهدی فارس قبول
    ۱۳ میثم رضی گیلان قبول ۳۶ فرامرز پورنوین تهران قبول
    ۱۴ محمد رضا سپهوند لرستان قبول ۳۷ احسان کمالیان لرستان قبول
    ۱۵ امیر هندی نژاد تهران قبول ۳۸ علی شیخ صراف اصفهان قبول
    ۱۶ علی نجفی اصفهان قبول ۳۹ محمد علی قدس تهران قبول
    ۱۷ هادی برشان کرمان قبول ۴۰ محمود تابش البرز قبول
    ۱۸ مرتضی یاری همدان قبول ۴۱ رضا شاعری فارس قبول
    ۱۹ حمیدرضا مهینی تهران قبول ۴۲ داود بیات کرمانشاه قبول
    ۲۰ امین اژدری فارس قبول ۴۳ محمدرضا فولادی اصفهان قبول
    ۲۱ میثم الهمرادی تهران قبول ۴۴ مرتضی محمدرضایی کرمان قبول
    ۲۲ داود میرزایی تهران قبول ۴۵ حمیدرضا ضیائی لرستان قبول
    ۲۳ پژمان آردم قزوین قبول        


    اسامی آزمون مجددی ها

    ردیف نام و نام خانوادگی استان نتیجه ر نام و نام خانوادگی استان نتیجه
    ۱ ناصر هنرمندی اصفهان قبول مشروط ۱۷ محمد رضا جلیلی تهران قبول مشروط
    ۲ ابراهیم پیله وری تهران قبول مشروط ۱۸ رضا شادکام تهران قبول مشروط
    ۳ علی مقصودی تهران قبول مشروط ۱۹ مجتبی قبادی تهران قبول مشروط
    ۴ اصغر پشامی قزوین قبول مشروط ۲۰ داریوش پاسداری کردستان قبول مشروط
    ۵ سیدسجاد قائم مقامی اصفهان قبول مشروط ۲۱ امیر سلیمانی فر قم قبول مشروط
    ۶ سیدحسین موسوی قزوین قبول مشروط ۲۲ مجید رجبی تهران قبول مشروط
    ۷ هادی نادری سنج تهران قبول مشروط ۲۳ محمد جهان آرائی اصفهان قبول مشروط
    ۸ مهدی غفاری تهران قبول مشروط ۲۴ غلامعباس گلشنی فر کرمان قبول مشروط
    ۹ علی محمد سیلانی اصفهان قبول مشروط ۲۵ رحیم عسگری اصفهان قبول مشروط
    ۱۰ بهروز آرین راد البرز قبول مشروط ۲۶ نعمت اله پهلوان اصفهان قبول مشروط
    ۱۱ سید مهدی بنی الهی تهران قبول مشروط ۲۷ شهرام بانکی تهران قبول مشروط
    ۱۲ احمد آقائی فارس قبول مشروط ۲۸ محمد درویشعلی تهران قبول مشروط
    ۱۳ اکبر سلطانی فارس قبول مشروط ۲۹ سعید شاهرخی کرمان قبول مشروط
    ۱۴  مصطفی ذوالقدر فارس قبول مشروط ۳۰ حمید کرمی فارس قبول مشروط
    ۱۵ علی صدقی آذربایجان شرقی قبول مشروط ۳۱ عبدالوهاب مجلوحی قم قبول مشروط
    ۱۶ امیر زایر سمنان قبول مشروط ۳۲ عباس پی سپار البرز قبول مشروط