• پهلوان امين مردم و جامعه است؛ پهلوان و جوانمرد، دشمن ظالم و ياور مظلوم است.

دکتر عبدالمهدی نصیرزاده – Dr Abdolmahdi Nasirzadeh

رییس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام

امکان ادامه تحصیل کاندیدای بهترین دروازه‌بان فوتسال زنان در دانشگاه پیام نور

عبدالمهدی نصیر‌زاده ظهر امروز در حاشیه برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی دانشجویان مذاهب اسلامی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: فرزانه توسلی در یک مصاحبه، بزرگ‌ترین خواسته‌اش از رئیس‌جمهور را ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور عنوان کرده‌بود.

وی بیان کرد: پس از کسب این خبر و موافقت رئیس دانشگاه پیام نور، امکان ادامه تحصیل این بانوی ورزشکار در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور فراهم شد.

نصیرزاده با اشاره به نخستین جشنواره فرهنگی ـ ورزشی دانشجویان مذاهب اسلامی در بوشهر تصریح کرد: هدف از برگزاری این جشنواره اتحاد و همدلی بیشتر بین مذاهب اسلامی و دانشجویان فرق مختلف اسلامی است و با توجه به اینکه جشنواره مذکور برای نخستین‌بار برگزار می‌شود در سال‌های آینده تیم‌ها و دانشگاه‌های بیشتری در آن حضور خواهند یافت.

مدیرکل تربیت‌بدنی دانشگاه پیام نور اضافه کرد: در این مسابقات برد و باخت برای ما مهم نیست بلکه هدف اصلی توجه به مسائل فرهنگی است که نشان دهیم با استفاده از ورزش نیز می‌توان کار فرهنگی کرد.

وی بیان داشت: هدف ما این بوده که اتحاد و همدلی بین دانشجویان ادیان مختلف ایجاد کنیم تا فرهنگ برادری را بین این دانشجویان تقویت کنیم.

نصیرزاده با اشاره به توجه ویِژه دانشگاه پیام نور به ورزش گفت: دانشگاه پیام نور باوجود ۸۰۰ هزار دانشجو در سراسر کشور، حدود ۴۰ هزار دانشجوی رشته تربیت‌بدنی دارد و تقریباً ۲۵ درصد قهرمانان ملی نیز در دانشگاه پیام نور تحصیل‌کرده یا می‌کنند.

مدیرکل تربیت‌بدنی دانشگاه پیام نور خاطرنشان کرد: باوجود ظرفیت بالای قهرمانی ورزشی در دانشگاه پیام نور اما از نظر زیرساخت‌های عمرانی در این دانشگاه بسیار ضعیف هستیم.

وی افزود: بر اساس یک آیین‌نامه داخلی در دانشگاه پیام نور تلاش شده تا قهرمانان ملی، جهانی و آسیایی را در مقاطع مختلف با توجه به شرایط لازم برای ادامه تحصیل جذب کنیم.