• پهلوان امين مردم و جامعه است؛ پهلوان و جوانمرد، دشمن ظالم و ياور مظلوم است.

دکتر عبدالمهدی نصیرزاده – Dr Abdolmahdi Nasirzadeh

رییس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام

نخستین جشنواره بین‌المللی فرهنگی ـ ورزشی دانشگاه پیام نور آغاز شد

مراسم افتتاحیه این جشنواره که با شعار زبان ورزش زبان همدلی است ظهر امروز در سالن ورزشی پردیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر آغاز شد.

بر اساس این گزارش، این رقابت‌ها در دو رشته ورزشی فوتسال و تنیس روی میز برگزار می‌‎شود و ۱۶۰ دانشجوی ورزشکار از ۷ استان کشور در کنار دانشجویانی از دانشگاه مذاهب اسلامی حضور دارند.

در این جشنواره ورزشکارانی از استان‌های ایلام، کردستان، آذربایجان غربی، کرمانشاه، خوزستان، سیستان و بلوچستان، حضور دارند ضمن اینکه از بوشهر نیز دو تیم و از دانشگاه مذاهب اسلامی نیز یک تیم در این رقابت‌ها شرکت می‌کنند.

این جشنواره امروز آغاز شده و مسابقات فوتبال و تنیس روی میز در دو نوبت صبح و عصر ادامه دارد و بیستم اسفندماه نیز مراسم اختتامیه جشنواره برگزار خواهد شد.

رقابت‌های فوتسال و تنیس روی میز در سالن ورزشی پردیس دانشگاه علوم پزشکی برگزار می‌شود و هیئت فوتبال و تنیس روز میز استان بوشهر نیز با دانشگاه پیام نور در برگزاری این جشنواره همکاری دارند.

رئیس دانشگاه پیام نور بوشهر در مراسم افتتاح این جشنواره گفت: ورزش زبان گویای همه ملت‌هاست و این جشنواره با هدف همدلی و اتحاد بین دانشجویان مذاهب مختلف اسلامی برگزار شده‌است.

اسحاق جلالیان خاطرنشان کرد: شعار این جشنواره همدلی و اتحاد است و تلاش می‌کنیم با زبان ورزش زمینه وحدت و همدلی را در بین دانشجویان مذاهب مختلف اسلامی فراهم کنیم.