• پهلوان امين مردم و جامعه است؛ پهلوان و جوانمرد، دشمن ظالم و ياور مظلوم است.

دکتر عبدالمهدی نصیرزاده – Dr Abdolmahdi Nasirzadeh

رییس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام

برگزاری دوره خبرنگاری ورزشی با همکاری وزارت ورزش و جوانان

مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور کشور خبر داد:
برگزاری دوره خبرنگاری ورزشی با همکاری معاونت علمی ،فرهنگی وآموزشی وزارت ورزش و جوانان
مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور کشوردکتر عبدالمهدی نصیرزاده از برگزاری دوره خبرنگاری ورزشی با همکاری معاونت فرهنگی،آموزشی و پژوهشی وزارت ورزش و جوانان خبر داد.
عبدالمهدی نصیرزاده روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایسنا گفت: متقاضیان می توانند از سراسر کشور برای ثبت نام در این دوره به مراکز و واحد های دانشگاه پیام نور شهرستان خود مراجعه نمایند.
وی افزود: این دوره از تاریخ ۵ خرداد ماه لغایت ۷ خرداد ماه ۹۵ به صورت متمرکز در تهران برگزار می شود.
نصیرزاده تصریح کرد: هزینه ثبت نام برای دانشجویان دانشگاه پیام نور ۲۰۰ هزار تومان و برای دیگر افراد ۳۰۰ هزار تومان می باشد.
وی بیان کرد: ازآنجایکه قلب سازمان های ورزشی روابط عمومی آن هاست ونظر به اینکه دانشگاه پیام نور تنها دانشگاه کشور است که درحیطه مدیریت رسانه های ورزشی در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرد وهمچنین دارا بودن کادر علمی متخصص وصاحب نظر دانشگاه در این زمینه اداره کل تربیت بدنی دانشگاه را بران داشت که اولین دوره خبرنگاری ورزشی را به منظور تربیت خبرنگاران جوان در حوزه ورزش و توسعه فعالیت های ورزشی کشور برگزار نماید
مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور کشور با بیان اینکه این دوره با همکاری شبکه ورزش، رادیو ورزش و معاونت آموزشی و فرهنگی وزارت ورزش و جوانان برگزار می شود افزود: در پایان این دوره برای افراد شرکت کننده، گواهی پایان دوره از طرف دانشگاه پیام نور صادر می شود.
وی تاکید کرد: جهت کسب اطلاعت بیشتر با میلاد ایزدی مشاور رسانه ای اداره کل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور با شماره تماس ۰۹۱۳۹۹۵۹۸۸۷ در تماس باشند.