• پهلوان امين مردم و جامعه است؛ پهلوان و جوانمرد، دشمن ظالم و ياور مظلوم است.

دکتر عبدالمهدی نصیرزاده – Dr Abdolmahdi Nasirzadeh

رییس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام

دومین دوره رقابت‌های قهرمانی بسکتبال دانشجویان آسیا

دومین دوره رقابت‌های قهرمانی بسکتبال دانشجویان آسیا
رقابت ۱۳تیم برای کسب سهمیه جهانی
مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور از حضور تیم های شاخص بسکتبال آسیا در دومین دوره مسابقات بسکتبال ۳*۳ دانشجویان آسیا خبرداد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، دومین دوره رقابت‌های بسکتبال ۳*۳ قهرمانی دانشجویان در ماکائو برگزار می‌شود ، که تیم بسکتبال دانشگاه پیام نور به نمایندگی از فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی در این رقابتها حضور دارد.
دکتر عبدالمهدی نصیرزاده مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور از حضور ۱۳ تیم شاخص آسیا در این رقابتها خبرداد و گفت رقبا های اصلی ایران در این مسابقات کشورهای چین ،فلیپین ، مغولستان وکره جنوبی می باشد که از کشور چین دوتیم ،و از کشور هنگ کنگ دوتیم در این مسابقات حضور دارند.
سرپرست تیم دانشجویان در ادامه افزود تیم اعزامی از شانس بالایی برای قهرمانی برخوردار است چرا که دانشجویان اعزامی سابقه حضور در تیم های ملی و باشگاهی را داشته اند واز آمادگی و تجربه نسبتا بالایی برخوردار هستند وانشالله که امیدواریم با دعای خیر مردم دست پر به ایران برگردیم و سهمیه مسابقات جهانی را به دست بیاوریم.
وی گفت: که دومین دوره مسابقات بسکتبال ۳*۳ به میزبانی انیستیتو پلی تکنیک ماکائو با شرکت۱۱ کشور و ۲۴تیم(۱۳ تیم پسران و ۱۲ تیم دختران) از تاریخ ۳۰ تیرماه آغاز خواهد شود.
لازم به ذکر است امشب جلسه فنی وقرعه کشی برگزار خواهد شد و تیم ها حریفان خود را خواهند شناخت و واز صبح فردا چهارشنبه این رقابتها آغاز خواهد شد.

 

photo_2016-07-21_19-17-24