• پهلوان امين مردم و جامعه است؛ پهلوان و جوانمرد، دشمن ظالم و ياور مظلوم است.

دکتر عبدالمهدی نصیرزاده – Dr Abdolmahdi Nasirzadeh

رییس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام

وقتی وزیر ورزش و جوانان به بخش ویژه هواپیما سوار نمی شود!

وقتی وزیر ورزش و جوانان به بخش ویژه هواپیما سوار نمی شود!

پس از یک روز پرکار در سفر به کرمان، دکتر گودرزی و همراهان که به دلیل بازدیدهای فشرده و جلسات مختلف دیر به پرواز تهران می رسند تنها ۶ صندلی در قسمت عادی خالی بود و ناچارا یک نفر باید در قسمت ویژه هواپیما می نشست که مسئولان کرمان کارت پرواز وزیر را در این قسمت قرار داده بودند.
زمانی که دکتر گودرزی در لحظه ورود به هواپیما از این موضوع مطلع شد حاضر نشد در قسمت ویژه بنشیند و جای خود را با یکی از عکاسان که وی را همراهی می کرد عوض کرد.
در این سفر اتفاق جالب و در نوع خود قابل تامل دیگری هم افتاد. در جلسه ای که در فرمانداری سیرجان برگزار شد نمایندگان محترم مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی تفاهم نامه ای را آماده کرده بودند تا به امضای وزیر ورزش و جوانان برسانند اما دکتر گودرزی با حفظ احترام به این نمایندگان از آنها و مردم سیرجان خواست تا این تفاهم نامه را مطالعه کند و با تیمی کارشناسی که در وزارت ورزش تشکیل می شود به بررسی آن بپردازد تا خدای ناکرده قولی نداده باشد که نتواند عمل کند.
دکتر گودرزی همچنین در این سفر با بازدید از پروژه های مختلف ورزشی شهرستان های استان کرمان راهکارهای قانونی و عملی تکمیل این پروژه ها را به مسئولان ارائه می داد و در راه حمایت و پشتیبانی از این راهکارهای قانونی قول مساعد می داد و هیچگاه قول هایی که خارج از چهارچوب قانونی و عملی بود نداد تا ثابت کند دولت تدبیر و امید دولت عمل به وعده ها است و همچنین حقوق ملت را صرف هزینه های بیهوده نمی کند.