• پهلوان امين مردم و جامعه است؛ پهلوان و جوانمرد، دشمن ظالم و ياور مظلوم است.

دکتر عبدالمهدی نصیرزاده – Dr Abdolmahdi Nasirzadeh

رییس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام

اسامی ناظرین مجلس در هیات حل اختلاف شوراها اعلام شد

رییس مجلس شورای اسلامی اسامی نمایندگان ناظر را در شورای حل اختلاف استان ها اعلام کرد.

علی لاریجانی در جلسه علنی امروز (یکشنبه ۲۴ مردادماه) مجلس اسامی اعضای ناظر مجلس انتخاب شده از سوی نمانیدگان در شورای حل اختلاف و رسیدگی به شکایت استان‌ها را قرائت کرد.
اسامی اعضای ناظر مجلس در شورای حل اختلاف استان ها به شرح زیر است:

– استان آذربایجان شرقی: ضیاءالله اعزازی با ۱۷۷ رای، احمد علیرضا بیگی با ۱۷۴ رای

– آذربایجان غربی: شهروز برزگر با ۱۳۴ رای، روح‌الله حضرت‌ پور با ۱۳۴ رای

– اردبیل: سید عنایت‌الله میرزاده با ۱۷۷ رای، رضا کریمی با ۱۷۸ رای

– اصفهان: حیدرعلی عابدی با ۱۴۰ رأی، ابوالفضل ابوترابی با ۱۳۷ رای

– البرز: محمدجواد کولیوند با ۱۶۳ رای، عزیز اکبریان با ۱۴۸ رای

– ایلام: سلام امینی با ۱۶۵ رای، شادمهر کاظم‌زاده با ۱۶۲ رای

– چهارمحال و بختیاری: اردشیر نوریان با ۱۷۳ رای، محمد خالدی با ۱۷۲ رای

– بوشهر: محمدباقر سعادت با ۱۷۸ رای، عبدالحمید خدری با ۱۷۶ رای

– تهران: محمدجواد فتحی با ۱۸۰ رای، حسن نوروزی با ۱۵۷ رای

– خراسان رضوی: رضا شیران خراسانی با ۱۶۹ رای، محمد دهقانی با ۱۶۴ رای

– خراسان شمالی: هادی شوشتری با ۱۶۰ رای، علی اکبری با ۱۵۵ رای

– زنجان: سید مرتضی خاتمی با ۱۳۶ رای، احمد بیدگلی با ۱۳۳ رای

– سمنان: احمد همتی با ۱۶۲ رای، غلامرضا کاتب با ۱۵۶ رای

– سیستان و بلوچستان: علی یار محمدی با ۱۳۹ رای، حسینعلی شهریاری با ۱۳۵ رای

– فارس: مسعود رضایی با ۱۷۹ رای، سیدحسین افضلی با ۱۷۹ رای

– قزوین: سیده حمیده زرآبادی با ۱۳۵ رای، بهمن طاهرخانی با ۱۳۲ رای

– قم: احمد امیرآبادی فراهانی با ۱۶۴ رأی، مجتبی ذوالنوری با ۱۳۹ رای

– کردستان: علی محمد مرادی با ۱۲۸ رای، منصور مرادی با ۱۲۸ رای

– کهگیلویه و بویراحمد: غلام محمد زارعی با ۱۳۵ رای، عدل هاشمی‌پور با ۱۳۴ رای

– گلستان: شهرام کوسه قراوی با ۱۵۷ رای، نورمحمد تربتی‌ن‍ژاد با ۱۳۷ رای

– گیلان: ولی داداشی با ۱۵۱ رای، حسن خسته‌بند با ۱۴۷ رای

– لرستان: الهیار ملکشاهی با ۱۵۸ رای، عباس گودرزی با ۱۵۵ رای

– مازندران: قاسم احمدی لاشکی با ۱۷۳ رای، علی‌اصغر یوسف‌نژاد با ۱۵۹ رای

– مرکزی: محمدرضا منصوری با ۱۴۹ رای، علی ابراهیمی با ۱۴۴ رای

– هرمزگان: سید مصطفی ذوالقدر با ۱۶۷ رای، احمد مرادی با ۱۶۵ رای

-همدان: محمد کاظمی با ۱۳۰ رای، محمدعلی پورمختار با ۱۲۸ رای

– یزد: کمال دهقانی فیروزآبادی با ۱۷۲ رای، سید ابوالفضل موسوی با ۱۴۶ رای

– خراسان جنوبی: سیدمحمدباقر عبادی با ۱۴۱ رای، محمدرضا امیرخانی با ۱۳۸ رای

– کرمان: یحیی کمالی پور با ۱۹۰ رای، شهباز حسن‌پور بیگلری با ۱۹۱ رای

– خوزستان: حبیب‌الله کشت‌زر با ۱۷۶ رتی، همایون یوسفی با ۱۶۱ رای