• پهلوان امين مردم و جامعه است؛ پهلوان و جوانمرد، دشمن ظالم و ياور مظلوم است.

دکتر عبدالمهدی نصیرزاده – Dr Abdolmahdi Nasirzadeh

رییس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام

ورزشکاران اعزامی به المپیک ۲۰۱۶

در پی نشست تخصصی و انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک میان دانشگاه پیام نور استان البرز و اداره کل ورزش و جوانان البرز:
کلیه ورزشکاران اعزامی به المپیک ۲۰۱۶ با شهریه رایگان دانشجوی پیام نور خواهند شد

طی نشستی با حضور مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور کشور و مسئولین اداره کل ورزش و جوانان استان البرز کلیه ورزشکاران اعزامی به المپیک ۲۰۱۶ به شرط داشتن شرایط لازم بدون پرداخت شهریه دانشجوی این دانشگاه خواهند شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان البرز؛ در نشستی تخصصی؛با امضای تفاهم نامه همکاری مشترک که با حضور مدیر کل تربیت بدنی پیام نور کشور،رئیس دانشگاه پیام نور استان ،مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان و جمعی از معاونین و مدیران هر دو سازمان برگزار شد؛ دکتر نصیر زاده مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور کشور اعلام کرد: ضمن موافقت هیات رئیسه دانشگاه ،کلیه ورزشکاران کاروان امام رضا (ع) اعزامی به المپیک ۲۰۱۶ در صورت داشتن شرایط ادامه تحصیل بدون پرداخت شهریه دانشجوی مقاطع مختلف تحصیلی این دانشگاه خواهند شد.
دکتر عبدالمهدی نصیر زاده عضو هیات ریسه فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی در ادامه این نشست تصریح کرد:با انعقاد این تفاهم نامه فصل مشترکی از همکاریهای علمی و تخصصی ضمن بهره مندی از ظرفیتهای طرفین آغاز خواهد شد.
مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور با اشاره به قهرمانی تیم بستکبال دانشگاه در رقابتهای ماکائو چین و کسب جواز حضور در رقابتهای جهانی و همینطور درخشش دانشجویان پیام نور در سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشگاههای کشورافزود:دانشگاه پیام نور از تمام توان و ظرفیت خود در راستای اعتلای ورزش کشور استفاده می نماید و در همین راستا آئین نامه جذب نخبگان ورزشی جهت ادامه تحصیل در دانشگاه پیام نور بدون کنکور نیز تدوین گردیده است.
در ادامه برگزاری این نشست امیر عفراتی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان البرز نیز با قدردانی از تلاش مسئولین دانشگاه پیام نور و فعالیتهای گسترده علمی و تخصصی در حوزه ورزش و جوانان اظهار داشت: اقدامات انجام گرفته در جذب نخبگان ورزشی و ارائه تسهیلات رایگان ادامه تحصیل از طرف دانشگاه پیام نور باعث خواهد شد تا هم روحیه ی ورزشکاران حاضر در المپیک ریو بالاتر رفته و هم نخبگان ورزشی کشور به صورت کاملا” علمی به ورزش بپردازند ضمن اینکه باعث خواهد شد تعامل و همکاری بیشتری بین دستگاه های ورزشی با این دانشگاه صورت پذیرد.
وی تصریح کرد: امیدواریم ورزشکاران المپیکی کشورمان از این فرصت بسیار مناسب ایجاد شده برای ارتقای سطح تحصیلی و دانش خود بهره ی لازم را ببرند.