• پهلوان امين مردم و جامعه است؛ پهلوان و جوانمرد، دشمن ظالم و ياور مظلوم است.

دکتر عبدالمهدی نصیرزاده – Dr Abdolmahdi Nasirzadeh

رییس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام

اولین مجوز آکادمی بسکتبال در زاهدان، صادر شد

مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور : اولین مجوز آکادمی بسکتبال در زاهدان، صادر شد
مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور گفت : اولین مجوز آکادمی بسکتبال در زاهدان، صادر شد.
به گزارش ندای زاهدان نشست خبری مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور با جمعی از خبرنگاران عصر امروز در سالن ویدیو کنفرانس دانشگاه پیام نور استان برگزار شد .
در این نشست مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور بر پیوند قوی رسانه و ورزش تاکید کرد و افزود : بدون حضور رسانه ها رویدادهای ورزشی رخ نمیدهد .
وی افزود : قصد داریم به نمایندگی از جمهوری اسلامی تیم دانشگاه پیام نور سیستان و بلوچستان را به مسابقات جهانی کبدی اعزام نمائیم .

دکتر نصیرزاده خاطر نشان کرد: اعتقاد راسخ داریم که هزینه کردن در ورزش سرمایه گذاری است
مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور اعلام کرد: با توجه به میزبانی عالی که در این است وجود دارد میزبانی فوتسال بانوان را نیز در این استان برگزار خواهیم کرد .
وی با اشاره به این موضوع که چهره های ورزشی باید به سیستان و بلوچستان سفر کنند ،افزود : این استان قابلیت های ورزشی قابل توجهی دارد و سعی داریم چهره های شاخص ورزشی به این استان سفر کنند .
نصیر زاده در خصوص مزایای تیم های دانشجویی شرکت کننده در مسابقات گفت : طبق مصوبه هیئت رئیسه دانشگاه کلیه اعضای تیم برنده در رتبه اول از تخفیف صد در صدی شهریه ثابت و متغیر ترمی ، تیم دوم تخفیف ۷۵ درصد درصد شهریه ترمی و تیم سوم ۵۰ تخفیف یک سوم شهریه را خواهند داشت که این تخفیف شهریه طی چند هفته آینده صورت خواهد گرفت.
وی در این خصوص ادامه داد :
طبق آئین نامه پیشنویس غیر مصوب شورای ورزش جذب نخبگان ورزشی که از سال ۸۶ مسکوت مانده است امکان ادامه تحصیل افرادی که در این مسابقات مقام های اول تا سوم وکلا در مسابقات به نام پیام نور مقام کسب کنند در آیین نامه جدید دیده شده است .

نصیر زاده تصریح کرد: به دلیل مدیریت ناصحیح سوله های ورزشی پیگیر مشخص نمودن متولیان سوله های ورزشی هستیم و با حامیان رایزنی نموده ایم تا سالن های ورزشی را تجهیز نمایند .
وی افزود : اولین مجوز آکادمی بسکتبال در زاهدان را صادر نموده ایم .
مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور از راه اندازی آکادمی بدنسازی در سطح کشور خبر داد و خاطر نشان کرد : هیئت های ورزشی برای یاری موافق اند تا فضاهای ورزشی را به منظور تجهیز در اختیار آنان قرار دهیم .

وی هدف از انتخاب دانشگاه پیام نور سیستان و بلوچستان به عنوان میزان مسابقات فوتسال کشوری را انگیزه و پیگیری نیروهای انسانی این دانشگاه دانست و گفت : با ارزشترین سرمایه هر استان نیروی انسانی آن است اما فعل خواستن و انگیزه از بارزترین مشخصه ها برای انتخاب این استان بعنوان میزبان مسابقات فوتسال کشوری بوده است .
مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور از حضور تیم های فوتسال دانشگاه های پیام نور خوزستان ، قم ، اصفهان و یزد در مرحله نهایی خبرداد و افزود : فردا با انجام دومسابقه بین تیم های قم ،خوزستان و اصفهان با یزد تیم های فینالیست بیست سومین دوره مسابقات فوتسال دانشجویان پسر مشخص خواهد شد همچنین بازی فینال ورده بندی عصر روز دوشنبه ساعت ۱۶ و۱۷ در سالن شهید فهمیده زاهدان برگزار خواهد شد.
وی افزود : مراسم اختتامیه وتوزیع جوایز با حضور جمعی از مسئولین محلی راس ساعت ۱۸ برگزار خواهد شد.
رئیس دانشگاه پیام نور استان سیستان و بلوچستان گفت : برگزاری مسابقات فوتسال در این استان سبب کسب تجربه و سنجش توانایی های خود بود .
وی افزود باتوجه به شرایط خاص استان سیستان و بلوچستان می خواستیم ثابت کنیم که می توانیم و از طرفی پتانسیل و توانمندی های خود را نشان دهیم .
اویسی خاطر نشان کرد : برگزاری این مسابقات سبب تعامل ورزشی خواهد شد و می توانیم قول دهیم تیم فوتسال قوی از سایر استان ها برای لیگ برتر تشکیل دهیم .
وی در پایان گفت : برگزاری این مسابقان از نظر فرهنگی تاثیر بسیار قوی دارد و سبب ایجاد تعامل می گردد.