• پهلوان امين مردم و جامعه است؛ پهلوان و جوانمرد، دشمن ظالم و ياور مظلوم است.

دکتر عبدالمهدی نصیرزاده – Dr Abdolmahdi Nasirzadeh

رییس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام

فراکسیون امید و آزمون استیضاح وزیر کشور

⚛ فراکسیون امید و آزمون استیضاح وزیر کشور/ از انتصابات ضد دولت و عدم صدور اعتبارنامه نمایندگان مردم تا لغو سخنرانی های مجوزدار

?بعد از لغو کنسرت ها در مشهد، رئیس جمهور به میدان آمد و نسبت به عقب نشینی وزیر ارشاد هشدار داد و کار به استعفا یا برکناری ۳ وزیر کشید. حال بعد از لغو سخنرانی نائب رئیس مجلس در مشهد به نظر می رسد نوبت به چند وزیر ضعیف دیگر کابینه رسیده است. ن

?اکنون طرح سوال و استیضاح وزیر کشور به دلیل بی کفایتی بیش از پیش ضرورت دارد. البته وزیری که پیشتر نسبت به صدور اعتبارنامه ۳ منتخب قانونی و اصلاح طلب مردم ( در اصفهان، اهر و بندرلنگه) کوتاهی کرده و اخیرا هم بخاطر شائبه زد و بند با شهرداری تهران بر سر سرپوش نهادن بر پرونده املاک نجومی مورد پرسش نمایندگان مجلس قرار گرفته است، شایسته است با تدبیر خود رئیس جمهور از کار برکنار شود و کار به مجلس نکشد.

?همچنین انجام تحقیق و تفحص از وزیر کشور به دلیل انتصابات ضعیف و مخالف خط مشی دولت بویژه در استان خراسان رضوی، خراسان جنوبی، اصفهان، لرستان، همدان، استان های شمالی و… از مطالبات رای دهندگان در بسیاری از استان هاست و چنانچه دستگاه های مهمی که در برگزاری انتخابات در سال آتی نقش دارند، با خط مشی دولت همسو نشوند، می توانند برای روحانی دردسر ساز شوند.

?مردم می پرسند چگونه احمدی نژاد با پرونده های بی شمار فساد مالی و غارت بیت المال که همچنان مفتوح است و قوه قضاییه رغبتی به پیگیری شان نشان نمیدهد، علی رغم منع رهبر معظم انقلاب در پشت بلندگو، آزادانه و شهر به شهر، حق سخنرانی سیاسی دارد اما علی مطهری نماینده شجاع مردم و نائب رئیس خوشنام مجلس اجازه سخنرانی در روز اربعین ندارد؟