• پهلوان امين مردم و جامعه است؛ پهلوان و جوانمرد، دشمن ظالم و ياور مظلوم است.

دکتر عبدالمهدی نصیرزاده – Dr Abdolmahdi Nasirzadeh

رییس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام

البرز میزبان المپیاد ورزشی دانشجویی سال ۹۶

مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور البرز گفت: المپیاد ورزشی فرصتی برای معرفی قهرمانان به میادین بین‌المللی است.
عبدالمهدی نصیرزاده درگفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، اظهار کرد: با درخواست و پیگیری مسئولان دانشگاه پیام نور استان بنا شده المپیاد دانشجویی سال آینده در البرز برگزار شود.
وی ادامه داد: دانشگاه پیام نور البرز در رده‌بندی سالیانه سازمان مرکزی، در بین پنج استان برتر قرارگرفته‌ که این امر در تصویب برگزاری المپیاد دانشجویی در این استان بی‌تاثیر نبوده است.
نصیرزاده افزود: با توجه به موقعیت البرز مسئولان باید پیگیری بیشتری برای برگزاری رویدادهای ورزشی و توسعه امکانات و زیرساخت‌های این حوزه داشته باشند.
این مسئول با اشاره به اینکه البرز میزبان یکی از بخش‌های المپیاد دانشجویی خواهد بود، توضیح داد: این دانشگاه سال آینده میزبان یکی از المپیادهای فرهنگی-ورزشی خواهران یا برادران(یونیورسیاد دانشجویی) خواهد بود.
نصیرزاده با اشاره به اعتبار المپیاد ورزشی دانشگاه پیام نور ابراز کرد: این المپیاد هر دو سال یک‌بار به صورت کشوری برگزار می‌شود.
مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور البرز خاطرنشان‌کرد: انتخاب نخبه‌های ورزشی، این المپیاد ورزشی را به رویدادی حرفه‌ای تبدیل‌کرده است.
وی اضافه‌کرد: از جمله دستاوردهای این المپیاد می‌توان به معرفی قهرمانان ورزشی و دانشجو به میادین بین‌المللی اشاره‌کرد .
وی ‌گفت: بیش از دو هزار ورزشکار و مربی که مقام اول تا هشتم‌ کشوری رشته‌های مختلف ورزشی را کسب کرده باشند می‌توانند در این رویداد ورزشی بزرگ حضور پیدا کنند.
مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور البرز در ادامه صحبت‌هایش به برگزاری دو جشنواره دانشجویی یکی در ۲۵ بهمن و دیگری در ۱۴ اسفند اشاره کرد و افزود: جشنواره ورزش، نشاط و تندرستی که ویژه خواهران دانشجو است از ۲۵ بهمن به مدت شش روز به میزبانی مازندران و جشنواره ادیان و مذاهب اسلامی ویژه برادران از ۱۴ لغایت ۱۹ اسفندماه به میزبانی اصفهان برگزار خواهد شد.
گفتنی است در المپیاد ورزشی سال ۹۴ دانشگاه پیام نور استان البرز در مجموع  و برای اولین بار در بخش خواهران که به میزبانی استان همدان برگزار شد، موفق به کسب مقام سوم و در بخش برادران که در استان قم برگزار گردید توانست رتبه چهارم را از آن خود نماید.