• پهلوان امين مردم و جامعه است؛ پهلوان و جوانمرد، دشمن ظالم و ياور مظلوم است.

دکتر عبدالمهدی نصیرزاده – Dr Abdolmahdi Nasirzadeh

رییس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام

هیجان انتخابات

عبدالمهدی نصیرزاده
“” “”””هیجان انتخابات “””””
کمتر از دو ماه دیگر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا،، یکی از مصادیق بارز مردم سالاری در کشور ما رقم خواهد خورد. صرف نظر از اینکه این اتفاق مبارک تاکنون چقدر به اهداف مدنظر نزدیک شده است و یا در آینده ی این سامان چه تاثیری خواهد داشت ذکر یک نکته ضروری است :
✅در تمام کشورهای دنیا ایام انتخابات همراه با افزایش شور و شوق و هیجاناتی است که خواه نا خواه افراد جامعه را به سمت عکس العمل های متفاوت هدایت می کند.
که در این بین کاندیدا های محترم و با شدت بیشتری طرفداران این عزیزان بیشتر از سایرین تحت تاثیر این فضا قرار میگیرند، که این امر ممکن است باعث بروز رفتارها یا بیان سخنانی شود که در حالت عادی بروز نکرده یا بیان نمی شود.
از این رو لازم است همگان در قبال آینده شهرمان این تعهد را احساس کنیم که اصالت موضوع و هدف اصلی را فدای هیجانات زودگذر نکنیم.
✅باور داشته باشیم که الزاما کسانی که حائز اکثریت آرا می شوند برنده نیستند…
و یا از زاویه‌ای دیگر کسانی که به جمع نه نفر راه پیدا نکرده‌اند الزاماً بازنده ماجرا محسوب نمی شوند.
برنده واقعی کسی خواهد بود که فارغ از هر نتیجه‌ای، اگر سخنان خود را بازخوانی کرد یا سخنرانیهایش در محافل مختلف را مجددا شنید، شرمنده ی مردم، وجدان خود و خداوند نشود.
در بین افرادی که خود را در معرض انتخاب مردم قرار داده اند افراد مختلفی وجود دارند که دارای مشاغل، موقعیت ها، سلایق و سوابق مختلفی می باشند. کما اینکه شورای شهر، عرصه ای است که تقریبا با همه ی ابعاد مختلف یک زندگی شهری سروکار دارد. اما اگر ما با یک صنف یا شخصی بخصوص در تضاد فکری یا عقیدتی هستیم هیچکس این حق را به ما نداده است که به تخریب یا تمسخر آنها بپردازیم.، کافی است همه ی کسانی که دل در گرو پیشرفت و آبادانی این شهر دارند درست انتخاب کنند و تمام تعلقات غیر منطقی را در راه تصمیم گیری صحیح از خود دور کنند، نتیجه ای که به دنبال خواهد آمد، همان خیرالدنیا و الآخرت.. است.
✅اینجانب ضمن تشکر و قدردانی از همه ی کسانی که دغدغه ی آینده ی زادبوم خود را دارند و به ویژه کسانی که بیشتر می نویسند و می خوانند عاجزانه خواهشمندم حرمت همشهریان عزیز و بخصوص کاندیدا ها ی محترم را نگه داشته و همگی کمک کنیم یک انتخابات آزاد، پرشور و منتج به نتیجه مطلوب و خداپسندانه برگزار نماییم که انشاءالله باعث افزایش افتخارات ‌شهر محبوبمان، سیرجان عزیز شویم.
ارادتمند همیشگی مردم سیرجان وعاشق سیرجان
عبدالمهدی نصیرزاده