• پهلوان امين مردم و جامعه است؛ پهلوان و جوانمرد، دشمن ظالم و ياور مظلوم است.

دکتر عبدالمهدی نصیرزاده – Dr Abdolmahdi Nasirzadeh

رییس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام

پیام تبریک روسای هیات های استانی هرمزگان و سیستان و بلوچستان به رییس جدید فدراسیون بدنسازی

روسای هیات های استانی هرمزگان و سیستان و بلوچستان در پیام هایی جداگانه انتخاب دکتر نصیرزاده را تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، دکتر حسین اخلاقی، رئیس هیات بدنسازی وپرورش استان هرمزگان در پیامی انتخاب دکتر نصیرزاده را به سمت ریاست فدراسیون بدنسازی وپرورش جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است :

«برادر بزرگوار جناب آقای دکتر نصیرزاده 
ریاست محترم فدراسیون بدنسازی وپرورش جمهوری اسلامی ایران
با سلام؛
احتراماً انتخاب شایسته و هوشمندانه جنابعالی بعنوان رئیس فدراسیون بدنسازی وپرورش با رأی اعضای مجمع را صمیمانه خدمتتان تبریک عرض می نمایم.
امیدوارم با درایت و مدیریت بایسته ای که در برهه های مختلف مدیریتی از جنابعالی سراغ می رود ، شاهد درخشش دوباره بدنسازی وپرورش ایران در سطح آسیا و جهان بوده و بتوانید از اعتبار این رشته در سطح ملّی و بین المللی دفاع نمایید.
عزّت ، سربلندی و موفّقیّت روز افزون جنابعالی را از درگاه حق تعالی آرزومندم.»

همچنین عبدالصمدمحمدپرست رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان سیستان و بلوچستان با پایان مجمع انتخاباتی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، پیام تبریکی برای ریاست جدید فدراسیون فرستاد.
در پیام عبدالصمدمحمدپرست به دکتر نصیرزاده آمده است: 
«انتخابات فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام قطعأ یکی از مهمترین رویدادهای ورزشی پر از التهاب است، بر کسی پوشیده نیست که اگر هیجانات حاکم بر آن بدرستی مدیریت نشود ماهیت و ذات یک انتخابات ساݪم را زیرسؤال میبرد.
خوشبختانه دوستان و همکاران با درایت و تیزهوشی و با خردجمعی با قدرت تمام بر پایه اخلاق مداری در این انتخابات شرکت نمودند، و نشان دادند که دموکراسی در ورزش کشورمان بر اساس قانون پیش میرود و سلامت کامل مجمع  مهر تأئیدی بر این گفتار بود.
همچنین جا دارد که تشکر ویژه‌ای از وزیر محترم ورزش و جوانان کشور، دبیر محترم مجمع و همه دست‌ اندرکارانیکه تلاش کردند تا انتخابات به بهترین شکل ممکن انجام شود داشته باشیم.
امیدواریم در این دوره تفاوت های مفید و مؤثری را نسبت به دوره های قبݪ در فدراسیون شاهد باشیم.
در انتظار روزهای روشنی برای فدراسیون بدنسازی پرورش اندام هستیم، با شناختی که از جنابعالی داریم یقین داریم که با تمام تلاش در جهت ارتقاء این فدراسیون ورزشی پرطرفدار اقدام خواهید کرد.
 از درگاه خداوند سبحان موفقیت روزافزونتان را فراتر از گذشته بهمراه جامعه بزرگ بدنسازی و پرورش کشور در میادین ورزشی اسیا و جهان مسولیت داریم.»