• پهلوان امين مردم و جامعه است؛ پهلوان و جوانمرد، دشمن ظالم و ياور مظلوم است.

دکتر عبدالمهدی نصیرزاده – Dr Abdolmahdi Nasirzadeh

رییس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام

پیام های تبریک سه هیات استانی پرورش اندام به دکتر نصیرزاده

هیات های استانی سمنان، همدان و گیلان در پیام هایی جداگانه انتخاب رییس جدید این فدراسیون را تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، در متن پیام دانیال خاتمی فر، رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام گیلان آمده است: 

«جناب آقای نصیر زاده عزیز
باسلام 
احتراما،بدین وسیله انتخاب شایسته جنابعالی به عنوان رئیس فدراسیون بدنسازی که نشان از شایستگی شما می باشد، را تبریک عرض می نمائیم. امید است در سایه الطاف الهی و بهره مندی از توانمندی های ارزنده شما شاهد توسعه هرچه بیشتر ورزش استان باشیم. »

همچنین روابط عمومی هیات بدنسازی و پرورش اندام استان همدان متن پیام خود را بدین شرح صادر کرده است: 

«برادر ارجمند جناب آقای دکتر نصیرزاده
ریاست محترم فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران
کسب رای اعتماد از مجمع عمومی «فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران» و حضور جنابعالی در سمت ریاست این فدراسیون را صمیمانه تبریک عرض می‌نماییم.
سوابق جنابعالی و تجارب مدیریتی ارزشمندتان در ورزش و سابقۀ درخشان مدیریتی جنابعالی را به شخصیتی برازنده تبدیل نموده است که اطمینان داریم خواهید توانست با توسعه توامان رشتۀ بدنسازی ، پرورش اندام ، فیتنس ، مچ اندازی و پاورلیفتینگ ایران اسلامی ، نقش تاریخی موثر و ارزشمندی را ایفاء نمائید.
در پایان انتخاب بجا و شایسته جنابعالی رابه عنوان رییس جدید فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران که بیانگر تعهد ،کارآمدی ، لیاقت و شایستگی‌ های شما در صحنه‌های خدمت صادقانه به مردم و ورزش کشور است را تبریک عرض نموده و موفقیت و سربلندی شما را از درگاه خداوند منان خواستاریم.»

در متن پیام تبریک هیات بدنسازی و پرورش اندام استان سمنان نیز آمده است: 

«جناب آقای دکتر عبدالمهدی نصیرزاده
هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان سمنان، انتخاب شما را به سمت والای ریاست فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام ج.ا.ا صمیمانه تبریک عرض نموده و توفیقات روز افزون شما را از خداوند متعال خواستار است.»