• پهلوان امين مردم و جامعه است؛ پهلوان و جوانمرد، دشمن ظالم و ياور مظلوم است.

دکتر عبدالمهدی نصیرزاده – Dr Abdolmahdi Nasirzadeh

رییس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام

سجاد نیکنام دبیر کمیته فیزیک فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام شد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، سجاد نیکنام طی مراسمی با حضور عبدالمهدی نصیرزاده رئیس فدراسیون، حسن کرباسی سرپرست دبیری فدراسیون و محسن پیری سرپرست کمیته فیزیک فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام به عنوان دبیر کمیته فیزیک معرفی شد.

در این حکم آمده است:

جناب آقای سجاد نیکنام

با سلام و تحیت؛

احتراما، نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی ، به موجب این حکم به سمت دبیر کمیته فیزیک فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران منصوب می شوید.

انتظار دارم با جدیت نسبت به پیگیری مسئولیت های مدیریتی خود در این سمت مطابق ضوابط و مقررات موضوعه کوشا بوده و نسبت به اجرای امور ذیل اهتمام جدی معمول دارید:


۱- پیگیری امورات کمیته فیزیک در هیئت های استان ها

۲- پیگیری درخواست های کمیته های فیزیک استانی

۳- تلاش در اشاعه فرهنگ ورزش پاک

۴- تدوین سازوکارهای انگیزشی مناسب جهت مشارکت حداکثری در این رشته با هماهنگی رئیس کمیته

۵- سایر امور محوله وفق قوانین و مقررات موجود

امید است با اتکال به نیروی لایزال الهی و بهره گیری از کلیه امکانات و استعدادهای موجود در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و اعتلای ورزش کشور موفق و موید باشید.

گفتنی است؛‌ سجاد نیکنام از قهرمانان آسیایی و جهانی فدراسیون بدنسازی است که در سال های ۲۰۱۳، ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ مدال طلای جهان را از آن خود کرده است. همچنین در سال ۲۰۱۴ موفق به کسب مدال نقره جهان در برزیل شده است. نیکنام در سال های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۵ نیز مرد طلایی قاره کهن شده است و در دومین دوره رقابت های جام الماس عنوان نخست را کسب کرده است.